Аз се забавлявам!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в нашия Форум Аз се забавлявам!Запознайте се с нашите правила и се забавлявайте с нас!Приятно разглеждане на нашите раздели!=)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 10 Правила За Безопасно Сърфиране В Интернет

Go down 
АвторСъобщение
Shanell

Shanell


Брой мнения : 19
Join date : 25.02.2017
Age : 23
Местожителство : Bulgaria

10 Правила За Безопасно Сърфиране В Интернет Empty
ПисанеЗаглавие: 10 Правила За Безопасно Сърфиране В Интернет   10 Правила За Безопасно Сърфиране В Интернет EmptyНед Фев 26, 2017 8:33 pm

Здравейте, момичета!

Този раздел се посещава предимно от по-млади дами - именно заради това реших, че в него има нужда от такава тема.

Използвала съм различни източници, за да събера тази информация специално за Вас.


10 ВАЖНИ ПРАВИЛА ЗА БЕЗОПАСЕН ИНТЕРНЕТ:

1. Никога не споделяйте лична информация с никого (по специално:имена, адреси, пароли, телефони, училища). Ако все пак Ви се наложи да го направите, то преди това се консултирайте с родителите си - те ще преценят дали е редно или не.



2. Избягвайте изпращането на Ваши снимки - не се знае в чии ръце ще попаднат и за какво ще бъдат използвани!




3. Не се доверявайте прекалено на никого - хората в интернет често се представят за такива, каквито не са.




4. Проявявайте уважение към всички във виртуалния свят - по този начин ще избегнете конфликтите.



5. Никога не теглете непознати файлове - възможно е да съдържат вируси или цинизми.

6. Не отваряйте и-мейли от неизвестни източници.




7. Никога не правете виртуални плащания без разрешението на родителите си!




8. Никога не приемайте срещи с хора, с които сте се запознали в интернет без знанието на родител.




9. Внимавайте, когато някой се опита да Ви предложи някаква лесна печалба - в повечето случаи става въпрос за измама!




10.Не се кол*йте да споделяте проблемите си с Вашите родители - бъдете сигурни, че те ще Ви помогнат да вземете правилното решение в дадена ситуация!



Поздрави! Very Happy Very Happy flower flower


Последната промяна е направена от Bonnie на Нед Фев 26, 2017 10:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Писането с капс-лок (главни букви) е забранено, текстът е в центъра на страницата. - Bonnie)
Върнете се в началото Go down
 
10 Правила За Безопасно Сърфиране В Интернет
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Правила на Форума!
» Правила на Форума!
» Правила на Форума!
» Правила на Форума!
» Правила на Форума!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Аз се забавлявам! :: Форум - "Аз се забавлявам!" :: Новини, Как да...? и Форумни Правила!-
Идете на: