Аз се забавлявам!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в нашия Форум Аз се забавлявам!Запознайте се с нашите правила и се забавлявайте с нас!Приятно разглеждане на нашите раздели!=)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как Да Направя Предложение За Форума?

Go down 
АвторСъобщение
Shanell

Shanell


Брой мнения : 19
Join date : 25.02.2017
Age : 23
Местожителство : Bulgaria

Как Да Направя Предложение За Форума? Empty
ПисанеЗаглавие: Как Да Направя Предложение За Форума?   Как Да Направя Предложение За Форума? EmptyНед Фев 26, 2017 8:10 pm

Как се пуска предложение

Къде да постнете Вашето предложение?

Обмислете добре Вашето предложение. Представете си как то ще изглежда в играта, какво ще Ви носи и с какво ще бъде полезно. След това внимателно разгледайте разделите и определете в кой от тях най-точно принадлежи Вашето предложение.

Съществува ли вече предложението?

Ако Вашето предложение вече съществува, подкрепете го, като гласувате в анкетата. Не пускайте нова тема. Колкото по-голяма подкрепа има едно предложение, толкова по-голяма е вероятността то да бъде реализирано в играта.

Как да оформим предложенията си?

1. Заглавието
Опишете същността на идеята. От заглавието трябва да е ясно за какво точно се отнася Вашето предложение.

2. Самата идея
Опишете подробно Вашата идея. Покажете, че сте я обмислили добре.
Как си я представяте? Ако имате възможност, приложете картинки или нарисувайте. С какво ще бъде полезна тя?
Каква ще е целта й?
Как Ви хрумна?

3. Добавете анкета
Анкетата Ви трябва да съдържа задължително въпроса и двата отговора:

* Искате ли тази идея да се осъществи? *
-Да
-Не

50/50 не е валидна опция и не се зачита при преброяване на гласовете с цел одобрение или отхвърляне на предложение.

Можете да добавяте и други въпроси, които да имат различни отговори, ако смятате, че това е необходимо.


Cool Поздрави Shanell Very Happy


Последната промяна е направена от Shanell на Нед Мар 12, 2017 6:53 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти (Reason for editing : Писане с капс-лок (главни букви), променена информация. - Bonnie)
Върнете се в началото Go down
 
Как Да Направя Предложение За Форума?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Правила на Форума!
» Правила на Форума!
» Правила на Форума!
» Правила на Форума!
» Правила на Форума!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Аз се забавлявам! :: Форум - "Аз се забавлявам!" :: Новини, Как да...? и Форумни Правила!-
Идете на: